Detské izby

Zobrazenie: Zoznam / Vedľa seba
Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Chlapčenská detská izba WRIGHT
Chlapčenská študentská izba s prevedením vysoký lesk, ktorý umožňuje ľahkú údržbu. POVRCHOVÁ ÚPRAVA - 3D ECO FILM FÓLIA!!! NAJNOVŠIA TECHNOLÓGIA, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ !! BEŽNÁ CENA: 2.890 € (vrátane matracu a dopravy)   AKCIA: 790 € CELÁ ZOSTAVA ! !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA !! SKLADOM: v prípade, že je izba sk..
1,490.00€ 790.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Chlapčenská izba MICHAEL
Ružovo-biela detská izbička Vášho školáčika. Použitý kvalitný materiál zaručuje ľahkú údržbu. POVRCHOVÁ ÚPRAVA - 3D ECO FILM FÓLIA!!! NAJNOVŠIA TECHNOLÓGIA, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ !!! CENA: 1.490 € (vrátane matracu a dopravy) !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA !!   SKLADOM: dodanie 1-5 dní Prečo si vybrať detskú izbu p..

Naša cena: 1,190.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Detská / študentská izba NICKY
Moderná izba vhodná pre chlapcov i dievčatá v hnedo-červeno-bielom prevedení. Kvalitný materiál zaručuje ľahkú údržbu. BEŽNÁ CENA: 1.690 € (vrátane matracu a dopravy)   AKCIA: 890 € - vypredané!!! !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA !! SKLADOM: dodanie 1-5 dní Zákazník si môže s pomocou dole uvedených r..
1,389.00€ 890.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Detská dvojfarbená dievčenská izba MARY
Ružovo-biela detská izbička vhodná pre Vašu malú princeznú. Použitý kvalitný materiál zaručuje ľahkú údržbu. BEŽNÁ CENA: 1.490 € (vrátane matracu a dopravy) AKCIA: 950 € - do vypredania zásob!!! V cene je posteľ, 3-dverová skriňa, nočný stolík, matrac (výška 20cm), písací stolík s policovou zostavou a stolička. !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ..
1,490.00€ 950.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Detská izbička pre dievča MARY WHITE
Biela detská izbička vhodná pre Vašu malú princeznú. Použitý kvalitný materiál zaručuje ľahkú údržbu. BEŽNÁ CENA: 1.690 € (vrátane matracu a dopravy) AKCIA: 950 € - do vypredania zásob!!! V cene je posteľ, 3-dverová skriňa, nočný stolík, matrac (výška 20cm), písací stolík s policovou zostavou a stolička. !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA&..
1,490.00€ 950.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Detská poschodová posteľ HUDSON BLUE
Príjemne sfarbená poschodová posteľ pre chlapca i dievča. Je vhodná až pre tri deti. Spodná posteľ je zasúvacia čo Vám ušetrí priestor. Posteľ disponuje úložným priestorom (spodné šuflíky) a vrchná polica. Deti si budú môcť usporiadať pyžamovú párty a prespať na týchto výnimočných posteliach. Cena postele je vrátane dopravy. V cene postele niesú matrace.  POVRCHOVÁ ÚPRA..
990.00€ 390.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Detská poschodová posteľ YELLOW
Príjemne sfarbená poschodová posteľ s dvoma lôžkami. Spodná posteľ je zasúvacia čo Vám ušetrí priestor. Ďalšou výhodou tejto poschodovej postele je úložný priestor - šuflíky pod spodným lôžkom a poličky vo vrchnej časti.Deti si budú môcť usporiadať pyžamovú párty a prespať na týchto výnimočných posteliach. V cene postele niesú matrace.  POVRCHOVÁ ÚPRAVA - 3D ECO FILM FÓLIA!!! NAJ..
990.00€ 390.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Dievčenská detská izbička ADRIA PINK
Ružovo-biela detská izbička vhodná pre Vašu malú princeznú. Použitý kvalitný materiál zaručuje ľahkú údržbu. POVRCHOVÁ ÚPRAVA - 3D ECO FILM FÓLIA!!! NAJNOVŠIA TECHNOLÓGIA, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ !! BEŽNÁ CENA: 1.490 € (vrátane matracu a dopravy) AKCIA: 690 € - do vypredania zásob!!! !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA !!   ..
1,290.00€ 690.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Dievčenská izba LUCKA
Ružovo-biela detská izbička vhodná pre Vašu malú princeznú. Použitý kvalitný materiál zaručuje ľahkú údržbu. BEŽNÁ CENA: 1.490 € (vrátane matracu a dopravy) AKCIA: 690 € - do vypredania zásob!!! !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA !!   SKLADOM: dodanie 1-5 dní Zákazník si môže s pomocou dole uvedený..
1,250.00€ 690.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Moderná detská izba SUMMER
Ružovo-biela detská izbička vhodná pre Vašu ratolesť. Použitý kvalitný materiál zaručuje ľahkú údržbu. POVRCHOVÁ ÚPRAVA - 3D ECO FILM FÓLIA!!! NAJNOVŠIA TECHNOLÓGIA, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ !! BEŽNÁ CENA: 1.490 € (vrátane matracu a dopravy) AKCIA: 690 € - do vypredania zásob!!! !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA !! SKLADOM:&..
1,190.00€ 690.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Moderná detská izbička WATT
Chlapčenská študentská izba s prevedením vysoký lesk, ktorý umožňuje ľahkú údržbu. POVRCHOVÁ ÚPRAVA - 3D ECO FILM FÓLIA!!! NAJNOVŠIA TECHNOLÓGIA, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ !! BEŽNÁ CENA: 1.890 € (vrátane matracu a dopravy)   AKCIA: 990 € (matrac + 120 €), momentálne na objednávku !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA !! SKLAD..
1,890.00€ 990.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Moderná dievčenská izba DAVIDA
Dievčenská izba v ružovo-bielom prevedení vhodná pre malé aj veľké dievčatá. Použité kvalitné materiály zaručujú ľahkú údržbu.  CENA: 1.580 € (vrátane dopravy) AKCIA: 950 €  Cena zahŕňa: posteľ s matracom a úložným priestorom, písací stôl s poličkami, 3-dverová skriňa, nočný stolík, stolička. (!komoda s knižnicou je za príplatok!) !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORI..
1,690.00€ 950.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Najnovšia dievčenská izba SIENA
Biela detská izbička vhodná pre Vašu malú princeznú. Použitý kvalitný materiál zaručuje ľahkú údržbu. BEŽNÁ CENA: 1.490 € (vrátane matracu a dopravy) AKCIA: 690 € - do vypredania zásob!!! !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA !!   SKLADOM: dodanie 1-5 dní Zákazník si môže s pomocou dole uvedených rozm..
1,490.00€ 650.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Poschodová posteľ GOETHE
Ružovo-biela detská izbička vhodná pre Vašu malú princeznú. Použitý kvalitný materiál zaručuje ľahkú údržbu. CENA: 1.350 € (vrátane dopravy) !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA !!   Zákazník si môže s pomocou dole uvedených rozmerov a cien vyskladať detskú izbu podľa vlastnej predstavy. Nie je podmienkou kúpiť celú izbu.  ..
1,450.00€ 999.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Poschodová posteľ pre deti HUDSON GREEN
Príjemne sfarbená poschodová posteľ pre chlapca i dievča. Je vhodná až pre tri deti. Spodná posteľ je zasúvacia čo Vám ušetrí priestor. Posteľ disponuje úložným priestorom (spodné šuflíky) a vrchná polica. Deti si budú môcť usporiadať pyžamovú párty a prespať na týchto výnimočných posteliach. Cena postele je vrátane dopravy. Spodný matrac pre vysúvacie lôžko je za príplatok 85 €, matrac pr..
990.00€ 390.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Poshcodová posteľ pre deti HUDSON PINK
Príjemne sfarbená poschodová posteľ pre chlapca i dievča. Je vhodná pre 2 deti. Spodná posteľ je zasúvacia čo Vám ušetrí priestor. Ďalšou výhodou tejto poschodovej postele je úložný priestor - šuflíky pod spodným lôžkom a poličky vo vrchnej časti.Deti si budú môcť usporiadať pyžamovú párty a prespať na týchto výnimočných posteliach. Cena postele je vrátane dvoch matracov.  POVRCH..
990.00€ 590.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Študentská detská izba TRACY
Cena za kompletnú detskú izbu: 1.390 € + matrace a doprava ZDARMA ! Detská izba hrajúca veselými farbami zaručuje deň plný zábavy. Poschodová posteľ s bezpečnostnými prvkami dopraje Vám aj Vašim deťom kvalitný spánok. V cene izby sú 2 matrace pre vrchnú a spodnú posteľ. Zákazník si môže s pomocou dole uvedených rozmerov a cien vyskladať detskú izbu podľa vlastnej predstavy. Ni..
2,249.00€ 1,390.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Študentská izba NIKITA
Dievčenská študentská izba s prevedením vysoký lesk, ktorý umožňuje ľahkú údržbu. POVRCHOVÁ ÚPRAVA - 3D ECO FILM FÓLIA!!! NAJNOVŠIA TECHNOLÓGIA, DLHÁ ŽIVOTNOSŤ !! BEŽNÁ CENA: 1.890 € (vrátane matracu a dopravy)   AKCIA: 690 € - platí do vypredania skladových zásob!! !! PRI KÚPE DETSKEJ IZBY, ORIGINÁLNA NÁLEPKA NA STENU ZDARMA !! ..
1,290.00€ 690.00€

SKLADOM - IHNEĎ K ODBERU

Obsah je chránený autorským zákonom. Nijaký z jeho prvkov nesmie byť kopírovaný, upravovaný, alebo inak reprodukovaný bez predchádzajúceho písomného súhlasu prevádzkovateľa.
Detskeizbyizbicky.sk © 2020